‘Üç Kız Kardeş’in Türkan’ı Özgü Kaya: Ne seninle ne de sensiz durumu!

İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş’ dizisinde canlandırdığı ‘Türkan’ karakteri ile herkesin gönlünde taht kuran güzel oyuncu Özgü Kaya, bu konu ile ilgili çok sayıda mesaj aldığını açıkladı.

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’ SON BÖLÜM

“SIFIRDAN BAŞLAYAN GÜÇLÜ KADIN HİKAYESİ”

İzleyicimiz başından beri Türkan ve Somer’in arasındaki bağa inandı, kavuşmasını ve mutlu olmasını istedi. Aynı zamanda Türkan’ın uyanmasını, direnmesini, sesini çıkarmasını, güçlü olmasını da. Son zamanlarda Somer’le olan ilişkisi gelgitli hale gelmeye başladı. Ne seninle ne de sensiz durumu… İlişkilerde genelde herkesin kendince haklı sebepleri vardır. Ancak Türkan’ın ilk sezondan bu yana aşkı için verdiği savaşın karşısında yine Somer tarafından hayal kırıklığına uğratılınca ve ailesi dahil kendini yalnız hissedince, tek başına Türkan olma mücadelesi başladı. Sıfırdan başlayan güçlü kadın hikayesi beni inanılmaz motive ediyor. Benim izleyiciden aldığım tepkiler Türkan’ın affetmemesi, bunları hak etmediği, affedecekse de bunun kolay olmaması yönünde. Bakalım Somer, izleyicimizin ve Türkan’ın gönlünü yeniden kazanabilecek mi? Ben de canlandırırken her hamleyi, her yeni bölümü heyecanla bekliyorum.

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisi, yeni bölümleri ile her salı saat 20.00’de Kanal D’de.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*