OnePlus Ace 3’ün sinyal gücü özellikleri öne çıkıyor

OnePlus, 4 Ocak 2024 tarihinde Çin’de OnePlus Ace 3‘ü tanıtmaya hazırlanıyor. Basın konferansı, Pekin saatiyle öğleden sonra 2:30 civarında başlayacak. Akıllı telefon zaten bazı sızıntılar ve şirketin son tanıtımlarının bir parçası olmuştu. Cihazın özellikleri ve özellikleri hakkında bazı detaylar zaten açıklanmıştı, ancak bugünkü tanıtım yaklaşmakta olan akıllı telefon hakkında başka bir heyecan verici bilgiyi ortaya çıkardı.

Tanıtıma göre, akıllı telefon 360° anten sayesinde daha iyi sinyal stabilitesi sunacak. Bu, bağlantıyı kesinlikle güçlendirecek ve oyuncular geliştirilmiş sinyalden fayda sağlayacak. Ayrıca, daha hızlı hızlar ve azaltılmış gecikme için WiFi 7 desteği getiriyor. Akıllı telefon, 2 yıllık ücretsiz deneme süresiyle birlikte bir Oyun Bulut Hesaplama Özel Ağına sahip olacak.

OnePlus Ace 3, çok yönlü NFC özelliği sunuyor, böylece kullanıcıların akıllı telefonlarını alıcıya belirli bir şekilde hizalamaları gerekmiyor. Cihazı ön, arka, alt veya üst taraflardan kullanabilirler.

OnePlus Ace 3’ün sinyal gücü özellikleri öne çıkıyor

Bugünkü tanıtımın yanı sıra, şirket daha önce ProXDR paneli ile Foto Matris Ekran Teknolojisi desteğini ve ıslak ellerle cihazı kullanmaya olanak tanıyan “yağmur dokunuşu” ekranını tanıtmıştı. Akıllı telefonla birlikte, şirket sınırlı sayıda sırt çantası, örme şapka, pop-up sınırlı sayıda defter ve Slime Jel Kalem de duyuracak.

Lansmanından hemen önce, OnePlus Ace 3‘ün kamera örnekleri, üçlü kamera modülüyle bu segmentteki gücünü sergileyerek paylaşıldı. Cihazda 50MP birincil sensör, 8MP ultra geniş açılı kamera ve 2MP makro sensör bulunuyor. Ön tarafta, selfie’ler ve video aramalar için 16MP ön sensör bulunacak.

OnePlus Ace 3‘ün, 2780 x 1264 piksel, 2160PWM karartma ve 120Hz yenileme hızı sunan 6.78 inç BOE X1 8T LTPO ekranla birlikte gelmesi bekleniyor. Ekran, 1600 nit parlaklık ve 4500 nit zirve parlaklık desteği sunuyor. Akıllı telefon, Realme GT 5 Pro ile aynı paneli barındırıyor gibi görünüyor.

Raporlara göre, cihaz 16GB’a kadar RAM ve 1TB depolama ile Snapdragon 8 Gen 2 SoC’ye sahip olabilir. Akıllı telefonun 5500 mAh bataryası ve 100W hızlı şarj özelliği var. Küresel pazarda OnePlus 12R olarak yeniden markalanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir