WIF, SHIB, DYM Coin ve Bu 3 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Ethereum kurucu ortağı Jeffrey Wilcke, ETH fiyatı yükselirken satışa başladı. Amaranth Vakfı kurucusu James Fickel, Lido’ya ETH transfer etti. Dymension (DYM Coin) #1 önerisinin ‘kabul’ oyu aldığını açıkladı. Shiba Inu’nun Sharbi’si, multi-chain bir köprü olan FETCH’i başlatma planlarını açıkladı. Ve daha fazlası!

ETH, WIF, DYM Coin ve bu 3 altcoin’den haberler var…

Amaranth Vakfı’nın kurucusu Lido’ya 1850 ETH taşıdı

On-chain veri izleyicisi ai_9684xtpa, dört saat önce Amaranth Vakfı kurucusu James Fickel’in, Lido’nun adresine yaklaşık 5,1 milyon dolar değerinde 1.850 ETH yatırdığını bildirdi. Mart 2023’ten bu yana James Fickel, Lido’ya yaklaşık 171 milyon dolar değerinde toplam 73.707 ETH taahhüt etti. ai_9684xtpa, gelişmeyi şu şekilde paylaştı:

Dört saat önce, Amaranth Vakfı’nın kurucusu James Fickel, 0xd85….efaDa adresinden Lido’ya 5,1 milyon dolar değerinde 1.850 ETH yatırdı. James Fickel, 2023.03’ten bu yana Lido’ya toplam değeri 171 milyon dolar olan toplam 73.707 ETH yatırdı.

Ethereum kurcu ortağı, yine ETH satışına başladı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa Bitcoin öncülüğünde yeşil bölgede ilerlemeye devam ediyor. Lider altcoin Ethereum ise etrafındaki vızıltılarla güçlü yükseliş görüyor. Bu fiyat artışının ortasında Ethereum kurucu ortağı Jeffrey Wilcke, satışa başladı. Arkham’ın bildirdiğine göre Wilcke, kripto borsası Kraken’e 10 bin ETH transfer etti. Bu da yaklaşık 27 milyon dolara tekabül ediyor. Gelişmeyi Arkham, şu şekilde duyurdu:

Ethereum kurucu ortağı Jeffrey Wilcke, bu sabah Kraken’e 10.000 ETH (27 milyon dolar) taşıdı.

Dymension (DYM Coin) #1 önerisi oylama ile kabul edilmiştir.

Dymension (DYM Coin) resmi bir duyuru yaptı. Proje, #1’in “maksimum TPS’yi iyileştirmek için BlockParams’taki max_bytes ve max_gas’ı artırma” önerisinin oylandığını ve kabul edildiğini bildirdi. Dymension (DYM Coin), gelişmeyi, X hesabından şu şekilde paylaştı:

Dymocracy konuştu, ilk yönetişim önerisi geçti! Dymension ekosisteminin yüksek taleplerini karşılamak için ağın etkinleştirilmesi. Varsayılan Tendermint yapılandırması, aşırı yük nedeniyle işlem işleme darboğazlarına yol açtı. SkipProtocol ve informalinc de dahil olmak üzere ekosistem ortaklarıyla temel nedeni araştırdıktan sonra, belirli bir parametrede değişiklik yapılması gerektiğini belirledik.

Sharbi, FETCH köprüsünü başlattı

Shiba Inu’nun Sharbi’si, Shibarium, Ethereum ve Arnitrum’u birbirine bağlayan türünün tek örneği multi-chain bir köprü olan FETCH’i başlatma planlarını açıkladı. FETCH’i, önde gelen bir Blockchain geliştirme firması olan Solidity.io geliştirdi. FETCH, mevcut off-chain köprüleme süresini önemli ölçüde azaltacak. Böylece, 7 günden son derece göz alıcı 15 saniyeye indirecek. Bu sayede, kripto para piyasasında bir öncü olarak sahneye çıkacak.

Dogwifhat, DOGE ve SHIB elit sıralamalarına katıldı

Solana’nın Dogwifhat’ı (WIF), gözünü PepeCoin’i (PEPE) geçmeye dikti. Meme coin’i baş döndürücü bir yükselişle bugün %21’lik şaşırtıcı bir artış gösterdi. Böylece, DOGE ve SHIB saflarına katılarak meme coin seçkinleri arasına girdi. Bu artış, Dogwifhat’ın piyasa değerini yarım milyar dolara yaklaştırdı. CoinMarketCap’e göre piyasa değerine göre en büyük 123. kripto para birimi olarak konumunu sağlamlaştırdı. Dogwifhat, bu hamlesinde FLOKI ve MEME gibi ağır topları geride bıraktı. Böylece, piyasa değerine göre ilk beş meme coin arasında gururla yerini aldı.

En Büyük Meme Coin’leri. Kaynak: CoinMarketCap

Uniswap kurucusu topluluğu dolandırıcılık konusunda uyardı

Bu arada, merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap’ın kurucusu Hayden Adams, kripto topluluğunu Ethereum Name Service (ENS) alan adları olarak cüzdan adreslerini kullanan bir dolandırıcılık konusunda uyardı. Adams, Ethereum cüzdanını taklit eden dolandırıcılar hakkında bir uyarı paylaştı. Yönetici, dolandırıcıların cüzdan adresini kopyaladıklarını ve .eth ile ENS cüzdanı olarak kaydettiklerini açıkladı. Ayrıca Uniswap kurucusu, cüzdan adresinin bazı kullanıcı arayüzlerine yapıştırılmasının, adresiyle ilgisi olmayan bir ENS eşleşmesini en üst arama sonucu olarak göstereceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir